אחות לילה | אחות פרטית בבית חולים | אחות פרטית לאחר ניתוח | השגחה בבית חולים

שירותי הסיעוד בחברת א. ס שירותי סיעוד בע"מ אינם ניתנים רק לקשישים, אלא גם לאנשים אשר מתמודדים עם מצב בריאותי שאינו תקין כגון: מחלות קשות, אנשים בעלי יכולת תפקודית נמוכה, אנשים לאחר ניתוח שזקוקים לסיוע במהלך השיקום וכיו”ב.
התשובה היא לא. תהליך קבלת עובד סיעודי כרוך במילוי טפסים של ביטוח לאומי, הצגת ממצאים של בדיקות רפואיות וביקור בית שנערך על ידי נציג מטעם ביטוח לאומי. לכן אין הערכת זמן מדויקת בנוגע לקבלת עובד סיעודי דרך הביטוח הלאומי. התהליך יכול להימשך בין מספר שבועות למספר חודשים. במקרים בהם יש צורך דחוף במטפל סיעודי וטרם הסתיים ההליך הבירוקרטי מול הביטוח הלאומי, ניתן לפנות אל חברת א. ס שירותי סיעוד בע"מ ולשכור את שירותיה של מטפלת פרטית, וזאת עד הגעתו של העובד מטעם הביטוח הלאומי. 
האחות הפרטית תגיע אל יקירכם במהלך תקופת האשפוז בבית החולים. האחות הפרטית הנה אחות מוסכמת שתלווה את יקירכם בבית החולים ותעניק לו יחס אישי, ליווי צמוד, אכפתיות ומידע רפואי לו הוא זקוק בנוגע לטיפול הרפואי אותו הוא מקבל בבית החולים. האחות הפרטית תהיה זמינה לבני המשפחה על מנת למסור לכם מידע בנוגע לטיפול שמקבל בן המשפחה בבית החולים.

הוספיס בית הינו שירות הניתן לחולים במחלות חשוכות מרפא הנמצאים בשלבים סופניים ומבקשים לשהות בתקופה האחרונה לחייהם בביתם ולצד בני המשפחה. במקרים בהם החולה מבקש לשהות בביתו ולא במוסד רפואי, הדבר יתאפשר רק בתנאי שלצד החולה ישהה בן משפחה או מטפל צמוד במשך 24 שעות ביממה.
חברת א. ס שירותי סיעוד בע"מ מעמידה לרשות המטופל צוות של אחים ואחיות שיעניקו ליווי צמוד למשך כל תקופת הטיפול.

נהוג לחשוב כי השגחה פרטית בתחום הסיעוד למשך 24 שעות ביממה, ניתנת רק על ידי עובד זר. הדבר אינו נכון. בחברת א. ס שירותי סיעוד בע"מ תוכלו לקבל עובדים ישראלים למשך 24 שעות ביממה. המטפלת הסיעודית שתטפל ביקירכם תחסוך לבני המשפחה את הצורך להפסיד ימי עבודה בשעות היום, כמו גם את הקושי להשגיח על המטופל בשעות הלילה.


תפקידה של המטפלת הסיעודית הוא להעניק ליקירכם טיפול צמוד בביתו ולשמור על שגרת חייו של המטופל, תוך סיוע בפעולות יום יומיות כגון: רחצה, האכלה, ליווי ביציאה מהבית, נטילת תרופות וכיו”ב.